Торговий дім Євромоторс

Нові умови кредитування PEUGEOT FINANCE: ставка 0,01% – на 3 роки, ставка 0,01% – навіть при авансі 10%

Нові умови кредитування PEUGEOT FINANCE: ставка 0,01% – на 3 роки, ставка 0,01% – навіть при авансі 10%

Бренд PEUGEOT пропонує нові умови кредитування для покупців автомобілів в Україні. По-перше, спеціальні кредити під 0,01% річних: терміном на 3 роки, з авансовим платежем лише 10% від ціни автомобіля. По-друге, значно поліпшені умови на інші кредитні програми - знижені процентні ставки, зменшена або зовсім відсутня разова комісія. По-третє, підготовлений онлайн калькулятор для розрахунку кредиту. Кредитування PEUGEOT FINANCE - це просто, швидко, зручно.


Автомобілі PEUGEOT знаходять нових покупців в світі і в Україні завдяки багатьом перевагам: впізнаваний сучасний дизайн, оригінальний салон, вишукані ходові якості, передові технології. Однак сьогодні важливу роль відіграє не тільки сам автомобіль, як продукт, а й супутні послуги, збудовані навколо нього. Представництво PEUGEOT в Україні дбає про те, щоб клієнт отримував все найкраще: широка дилерська мережа по всій країні, 3-річна гарантія на автомобіль, фіксована вартість ТО і можливість онлайн запису на сервіс. У цьому списку одним з ключових пунктів є умови фінансування покупки, які представлені у вигляді фірмових програм PEUGEOT FINANCE*, реалізованих Брендом разом зі своїми партнерами в Україні. Починаючи з 26 листопада 2020 року, кредитні програми PEUGEOT FINANCE значно змінилися - вони стали ще більш вигідними і ще більш простими для клієнтів! Комплексно поліпшені всі кредитні пропозиції, що обов'язково зацікавить як приватних покупців, так і корпоративних клієнтів у вигляді юридичних осіб. 

 

По-перше, розширилися програми кредитування під 0,01% річних: з одного боку - кредити на термін до трьох років, з іншого боку - кредити з авансовим платежем 10% від ціни автомобіля. Дані програми кредитування фактично заміняють розстрочку при купівлі автомобіля. Клієнт з певною сумою грошей - наприклад, після продажу свого минулого уживаного автомобіля - і стабільним щомісячним доходом може купити новий автомобіль або вибрати модель більш високого класу, ніж при купівлі за повну вартість відразу.


Так, кредити під 0,01% річних пропонуються на термін до трьох років, за умови авансового внеску 60% від ціни автомобіля. В даному випадку програма розрахована на тих, хто має в своєму розпорядженні досить велику сумою грошей і хоче мінімізувати свої витрати в майбутньому: клієнт отримує мінімально-можливі щомісячні платежі. Крім того, новинкою на ринку є програма кредитування під 0,01% річних при мінімальному авансовому платежі 10% від ціни автомобіля. Дана пропозиція орієнтоване на клієнтів, які мають мінімальну суму грошей на старті, але розраховують на стабільно високі щомісячні фінансові надходження.


По-друге, помітно покращені кредитні пропозиції по всім іншим кредитним програмам. Так, значно знижені процентні ставки по кредитах - в залежності від авансового платежу і терміну кредитування, зниження процентної ставки може досягати 2% щодо минулого. Крім того, скорочено або зовсім відсутня разова комісія банку. Так, при довгостроковому кредитуванні на 4-7 років, комісія банку становить 0% - ще один приклад поліпшення умов кредитування і зниження загальних фінансових витрат по кредиту.

 

По-третє, PEUGEOT пропонує зручний онлайн калькулятор кредитування на офіційному сайті Бренда в Україні. Це допоможе кожному зацікавленому клієнту заздалегідь прорахувати підходящий варіант кредиту для себе, навіть не виходячи з дому, навіть без звернення до дилера Бренду. І впевнені, що отримані дані з розрахунку кредиту приємно здивують. Для прикладу можна розглянути онлайн розрахунок кредитування на просторий сімейний кросовер PEUGEOT 5008:


повна вартість автомобіля – 1 038 700 грн.;
термін кредитування – 36 місяців;
авансовий платіж,60% від ціни – 623 220 грн.; 
сума кредиту – 427 903 грн;
щомісячний платіж – 11 888 грн.


Таким чином, навіть якщо клієнт має суму в розмірі вартості базової версії PEUGEOT 2008, він все-таки може дозволити купити собі флагманський кросовер PEUGEOT 5008 - в цьому допоможе кредит під 0% річних.


Тому кредитні програми від PEUGEOT FINANCE - це не стільки можливість додаткового заробітку для Бренду, скільки можливість для клієнтів обирати для себе автомобілі мрії і купувати їх уже сьогодні. З кредитами PEUGEOT FINANCE все просто, вигідно, зручно для клієнта!

 

*Кредит за програмою “ПЕЖО ФІНАНС” на умовах: макс. строк кредиту – 84 місяці, перший внесок – від 10% вартості автомобіля, макс. сума кредиту – 2 600 000 грн. Зазначений розрахунок за умовами “ПЕЖО ФІНАНС”: вартість автомобіля – 1 038 700 грн.**, строк – 36 місяців, cума кредиту – 427 903 грн, процентна ставка – 0,01% річних (база нарахування 365 днів у році), ануїтетний графік погашення, комісія за видачу кредиту – 2,99% від суми кредиту, страхування життя позичальника – 2,99% від суми кредиту, страхування КАСКО – 6,5% вартості авто, комісія за операції в Держ. реєстрі – 750 грн. Реальна процентна ставка від 54,09% річних. Фактичне значення реальної річної процентної ставки за кредитом залежить від інд. умов кредитування (суми кредиту, строку, спеціальних умов за продуктом, тощо). Кредитний партнер АТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК». Ліцензія НБУ №99 від 12.10.2011 р., реєстраціний номер 149 в Державному реєстрі банків. Кредит надається у відділеннях Банку на всій території України за виключенням тимчасово окупованої території АР Крим та зони проведення ООС. Банк залишає за собою право змінювати умови кредитування. Детальні умови кредитування дізнайтесь на сайті www.credit-agricole.ua або за телефоном: 0800305555 
Вартість автомобіля включно з ПДВ станом на 30.11.2020 р. Вказана вартість є рекомендованою і може відрізнятися від остаточної. Інформація, щодо остаточної вартості – в офіційних дилерів Peugeot в Україні.