Торговий дім Євромоторс

Stellantis став лідером з продажу в Європі в I кварталі 2021 року

Stellantis став лідером з продажу в Європі в I кварталі 2021 року

Концерн Stellantis посів перше місце серед світових автовиробників за обсягами продажів легкових і легких комерційних автомобілів в Європі за перші три місяці 2021 року. Частка концерну в цьому сегменті склала 23,6%.

 

У період, коли європейський ринок показав помірне зростання в 3,8%, Stellantis вдалося домогтися значних успіхів: обсяг продажів виріс на 10,8% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, при цьому з 3 619 749 одиниць, зареєстрованих в Європі в I кварталі цього року, на частку концерну припав 854 151 автомобіль. Зростання продажів зафіксовано в рамках всієї лінійки продукції концерну.

 

Що стосується найбільш популярних моделей, в I кварталі 2021 року десятку лідерів продажів в Європі очолив PEUGEOT 208. У топ-10 входять і інші автомобілі Stellantis: CITROЁN C3 і PEUGEOT 2008. В А-класі (міські автомобілі) впевненими лідерами стали Fiat Panda і новий Fiat 500 (більше 38 %).

 

Крім того, на тлі триваючої електрифікації європейського ринку PEUGEOT 208 і новий Fiat 500 увійшли до трійки кращих автомобілів з електроприводом в своїх сегментах.

 

Stellantis продемонстрував зростання практично на всіх ключових ринках Європи, в тому числі в Австрії (+22,1%), Франції (+17,6%), Німеччині (+ 4,3%) і Італії (+27,2%). Концерн також став лідируючим автовиробником в Бельгії (25,2% ринку), Франції (37,7%), Греції (28,8%), Угорщині (16,9%), Литві (40,7%), Італії (41 , 3%), Португалії (34,3%) та Іспанії (28,9 %).

 

Концерн також демонструє лідерство і на європейському ринку легких комерційних автомобілів, де в I кварталі цього року на його бренди припало 34,3% від загального обсягу продажів, або 184 000 автомобілів.

«Приголомшлива командна робота і відданість справі кожного співробітника Stellantis, а також приваблива і велика лінійка продукції, яка повністю відповідає очікуванням наших клієнтів, - найважливіші чинники, що зумовили досягнення такого видатного результату - лідерства серед європейських виробників в I кварталі лише через три місяці з моменту появи Stellantis»,заявив Максим Піка (Maxime Picat), головний операційний директор Концерну в Європі.

 

 

Інформація про Stellantis

 

Stellantis є одним з провідних світових автовиробників і постачальників послуг в сфері мобільності. У своїй діяльності компанія керується чіткою метою - забезпечувати свободу пересування завдяки унікальним, доступним і надійним рішенням. Крім багатої спадщини та широкої глобальної присутності найсильнішими сторонами компанії є прихильність ідеям сталого розвитку, а також багатий досвід і знання висококваліфікованих співробітників, що працюють по всьому світу. Компанія Stellantis намір використовувати широке портфоліо культових марок, в ДНК яких засновники-візіонер заклали пристрасть і змагальний дух, відгукуються в наших серцях. Компанія прагне стати кращою, а не найбільшою, працюючи на благо всіх її акціонерів, а також спільнот, в яких вона веде свою діяльність.