Торговий дім Євромоторс

Група Stellantis в Україні: результати продажів PEUGEOT, CITROЁN, OPEL, DS Automobiles за підсумками першого півріччя 2021 року

Група Stellantis в Україні: результати продажів PEUGEOT, CITROЁN, OPEL, DS Automobiles за підсумками першого півріччя 2021 року
  • Бренди PEUGEOT, CITROЁN, OPEL, DS Automobiles демонструють впевнене зростання продажів нових автомобілів в Україні за підсумками першого півріччя 2021 року.
  • Група Stellantis посилила свої позиції в сегменті кросоверів (SUV) і комерційних автомобілів (LCV), а також приготувала багато новинок для подальшого активного розвитку в Україні в другому півріччі 2021 року.

 

Автомобільний ринок України в 2021 році показує постійне зростання продажів. Позитивно позначилися і відкладений попит з 2020 року, і відкриття автосалонів після «локдаунів», і дебют численних новинок, і розвиток корпоративних продажів. Одним з кращих прикладів можуть бути досягнення Групи Stellantis (у вигляді Брендів PEUGEOT, CITROЁN, OPEL, DS Automobiles) на ринку України за підсумками першого півріччя 2021 року.

 

 

Автомобільний ринок України: підсумки першого півріччя 2021 року

За перше півріччя поточного року в Україні було реалізовано 53,8 тис. нових автомобілів - це на 34,2% більше, ніж було продано за аналогічний період минулого року. При збереженні нинішньої динаміки зростання ринку, в результаті 2021 рік може завершитися на знаковій позначці: продажу понад 100 тис. автомобілів. Слід зазначити, що на легкові автомобілі припало близько 90% продажів (або 48,6 тис. одиниць), комерційні автомобілі забезпечили майже 10% підсумкових продажів (або 5,2 тис. автомобілів). Приватні покупці придбали 64% автомобілів, корпоративні клієнти забезпечили майже 36% від загальних продажів.

 

 

Група Stellantis в Україні (у вигляді Брендів PEUGEOT, CITROЁN, OPEL, DS Automobiles) за підсумками першого півріччя 2021 року

Група Stellantis демонструє постійне зростання продажів автомобілів - на рівні ринку або навіть випереджаючи його. Це стало можливим завдяки активній маркетинговій і рекламній політиці, участі в численних виставках, постійному виведенню все нових і нових моделей автомобілів, розвитку корпоративних продажів і супутніх послуг. Все це призвело до історичних результатів для Брендів Групи Stellantis на ринку України.

 

Перш за все, варто відзначити Бренд PEUGEOT. Завершення 2020 року в списку ТОП-5 найбільш популярних автомобільних марок на ринку України не було випадковістю - за підсумками першого півріччя 2021 року можна констатувати, що Бренд PEUGEOT знову міцно закріпився в п'ятірці лідерів ринку! З початку року за минулі шість місяців було реалізовано 2,35 тис. автомобілів PEUGEOT, що на 35,5% більше, ніж було продано за аналогічний період 2020 року. За підсумками першого півріччя 2021 року Бренд PEUGEOT займає частку майже 4,5% від загального автомобільного ринку України.

 

Серед лідерів продажів обов'язково слід відзначити Новий PEUGEOT 2008: чинний володар титулу «Кросовер/SUV року в Україні» з початку року було продано в кількості майже 500 автомобілів і має всі шанси завершити рік на знаковій тисячної відмітці. Крім того, хороші результати продажів показує PEUGEOT Rifter: універсальний вен для сім'ї і для бізнесу: за перше півріччя 2021 року реалізовано близько 300 автомобілів. А якщо враховувати сумарні продажі PEUGEOT Rifter, CITROЁN Berlingo, OPEL Combo Life, то трійця родинних моделей є лідером в своєму класі: продано близько 700 автомобілів.

 

 

І в свою чергу Бренд CITROЁN демонструє хороші продажі: з початку року реалізовано 1,75 тис. автомобілів. Це на 32% більше, ніж було продано за аналогічний період минулого року. Такі результати дозволяють Бренду CITROЁN щільно підібратися до ТОП-10 найбільш популярних марок і зайняти більш 3% автомобільного ринку України. А ще окремо варто відзначити, що Бренд CITROЁN відмінно зарекомендував себе в сегменті легких комерційних автомобілів (LCV): з початку року реалізовано 908 автомобілів, зростання продажів перевищує 74% щодо показників аналогічного періоду минулого року. Крім того, хетчбек CITROЁN С3 як і раніше утримує позиції в числі лідерів В-класу. А з запуском нового покоління PEUGEOT 208 і посиленням продажів OPEL Corsa, Група Stellantis націлена на досягнення позиції лідера класу з точки зору сумарних продажів моделей.

 

Бренд OPEL також поліпшив свої результати: з початку 2021 року реалізовано понад 500 автомобілів і з цим результатом Бренд займає 1% автомобільного ринку України. Зростання продажів склало 41% відносно показників за аналогічний період минулого року. При збереженні такого темпу продажів, Бренд OPEL може завершити 2021 рік з подоланням знаковою позначки в 1 000 проданих автомобілів. Тим більше, що потенціал для цього є: Бренд OPEL має повністю сформований модельний ряд автомобілів - як легкових моделей або кросоверів, так і комерційних фургонів. Завдяки чому може зацікавити і приватних покупців, і корпоративних клієнтів.

 

Нарешті, Бренд DS Automobiles показав результати продажів в 63 автомобілі за підсумками першого півріччя 2021 року. Це на 80% більше, ніж було продано за аналогічний період минулого року: схоже, що вимогливі українські клієнти починають розуміти для себе «французьку розкіш» унікальних витворів DS Automobiles! Дані результати вкотре доводять, що DS Automobiles вибрав правильну стратегію розвитку і має відмінні перспективи на ринку України.

 

 

Група Stellantis у другому півріччі 2021 року: багато новинок і ще більше сервісів для зручності клієнтів

Успішні результати в першому півріччі 2021 року - це лише початок. Група Stellantis не має наміру зупинятися на досягнутих результатах, а націлена на нові вершини! Перш за все, цьому сприятимуть нові моделі автомобілів: вже оголошені ціни і стартував продаж таких новинок, як OPEL Mokka, PEUGEOT 208, CITROЁN C4 (відкритий прийом замовлень). До кінця року в Україні повинні дебютувати преміальний седан DS 9 і стильний кроссхетч DS 4. Крім того, очікується подальша електрифікація модельного ряду Брендів PEUGEOT, CITROЁN, OPEL, DS Automobiles. А вже зараз клієнтам доступні потужні і технологічні Plug-in гібриди PEUGEOT 3008 Hybrid4 і DS 7 Crossback E-Tense: вражаючі 300 к.с. і 5,9 сек до 100.

 

Також, збільшення продажів будуть сприяти і різні додаткові сервіси, які запускаються для зручності клієнтів. Яскравим прикладом можуть бути онлайн магазини PEUGEOT та CITROЁN, який дозволяють швидко вибрати підходящий автомобіль з числа тих, що вже знаходяться в Україні.

 

Таким чином, Група Stellantis (у вигляді Брендів PEUGEOT, CITROЁN, OPEL, DS Automobiles) має намір ще більше збільшити продажі автомобілів і ще міцніше закріпити свої позиції на автомобільному ринку України.