Торговий дім Євромоторс

PEUGEOT 301 для Національної поліції України: надійний седан - на службі безпеки

PEUGEOT 301 для Національної поліції України: надійний седан - на службі безпеки

Автомобілі PEUGEOT 301 надійшли на службу Національної поліції України: дилер PEUGEOT Ілта Львів завершив 2020 рік передачею партії з 310 седанів. Причому всі автомобілі PEUGEOT були переобладнані компанією Спец-Ком-Сервіс згідно з вимогами замовника: установка спец-сигналів і засобів зв'язку, нанесення відомчих знаків. Даний приклад демонструє можливості Бренду PEUGEOT пропонувати продукт, який максимально точно відповідає вимогам замовника.

 

Бренд PEUGEOT активно працює не тільки з роздрібними продажами автомобілів приватним покупцям, але також і зі специфічними замовленнями від корпоративних клієнтів: автомобілі швидкої медичної допомоги, компактні пожежні автомобілі, фургони для перевезення різних товарів, які вимагають дотримання температурних режимів. Тепер цей перелік поповнився ще одним унікальним замовленням: автомобілями для Національної поліції України.

 

Так, в грудні 2020 року дилер PEUGEOT Ілта Львів, спільно з компанією Спец-Ком-Сервіс, підготував і передав партію з 310 автомобілів PEUGEOT 301. Вибір седанів PEUGEOT 301 був не випадковим: дана модель відмінно зарекомендувала себе в Україні - надійний, витривалий, сучасний автомобіль. Автомобілі представлені в комплектації 1.6 VTi 115 МКПП Active, яка багато в чому є оптимальною. Наприклад, двигун 1.6 VTi 115 досить потужний та провірений часом. Традиційна «механіка» здатна служити дуже довго, при цьому допоможе знизити витрату палива. А комплектація Active включає в себе необхідний мінімум для комфорту, що вкрай важливо під час тривалого цілодобового патрулювання, але не вимагає переплати за надмірності.

 

Ще однією істотною перевагою PEUGEOT 301 є глибока адаптація до кліматичних і дорожніх умов, яку проходять автомобілі перед імпортом в Україну. Автомобілі проходять спеціальне налаштування підвіски, додатково встановлюється заводський захист двигуна, обігрів заднього скла, підігрів передніх сидінь, підігрів нижньої частини лобового скла, зовнішні дзеркала заднього виду з електроприводом і підігрівом. Седан PEUGEOT 301 створюється з урахуванням потреб покупців, клімату і якості доріг тих країн, для яких він призначений. Саме такий підхід у створенні та переобладнанні автомобілів PEUGEOT дозволяє з упевненістю говорити про його високу якість і надійність конструкції автомобіля і застосовуваних матеріалів.

 

Традиційно для Бренду PEUGEOT, є й інші приємні деталі - в питаннях утримання автомобіля. Перш за все, мова йде про збільшений інтервал регламентного технічного обслуговування (ТО): з 2020 року періодичність ТО становить 20 тис. км або раз на рік. Це дозволяє істотно скоротити витрати на утримання автомобіля. Тим більше, що їх можна прорахувати наперед - адже вартість ТО фіксована у всіх дилерів Бренду в рамках одного регіону України для однієї моделі/версії автомобіля.

 

Важливо відзначити, що дані автомобілі були спеціально переобладнані силами компанії Спец-Ком-Сервіс в суворій відповідності до вимог замовника. Наприклад, на автомобілі були встановлені спеціальні сигнали, різні засоби зв'язку, а також нанесені відомчі розпізнавальні знаки та емблеми.

 

Можна констатувати факт: цей приклад ще раз демонструє можливості Бренду PEUGEOT пропонувати продукт, який максимально точно відповідає вимогам замовника. Причому корпоративним клієнтам приділяється окрема увага не тільки в питаннях покупки і переобладнання автомобілів, але також в питаннях їх утримання: наприклад, на СТО передбачені окремі пости обслуговування таких автомобілів, тд.

 

Бренд PEUGEOT готовий відповідати на різні вимоги і запити клієнтів, при цьому готовий все також пропонувати максимально якісні і надійні автомобілі. Саме тому PEUGEOT все частіше вибирають фармацевтичні та будівельні компанії, представники малого бізнесу, великі державні структури, і багато інших корпоративних клієнтів. Тому що PEUGEOT - це надійний автомобільний партнер для вас і вашого бізнесу.